12/31/2013

ready 2 go


Tak a je to tady. Poslední den tohoto roku. 
Nic zvláštního, jednou to přijít muselo. A s tím přichází i jisté povinnosti, jako je třeba popřát vám (mým nejmilejším čtenářům) vše nejlepší, hodně štěstí, lásky, dobré nálady a skvělých zážitků do nadcházejícího roku 2014. Pamatuju si, když jsem někdy v roce 2007 přemýšlela, jaké to bude třeba za šest nebo sedm let, v té době pro mně byl rok 2013 hodně odlehlá budoucnost, v představách něco velmi blízkého Futuramě. Ale je to tady a je třeba otevřít se novým možnostem, takže vzhůru do díla! 

Já vím, trochu netypické přání, ale věřím, že jste z toho pochytili to dobré a zbytek přehlíželi. Doufám, že si dnešek na plno užijete, protože Silvestr se neslaví jen tak pro nic, má to svůj důvod.

Já strávím Silvestra u Markét společně s Marťou, Lenkou, Měšem a Míšou, která naší třídu letos opustila a přešla na jinou školu do Luhačovic. Tuhle sestavu by nikdo nečekal, takže v podstatě nikdo neví, jaký bude průběh, jak to začne a už vůbec, jak to skončí, ale jídla a pití máme dost, Marťa obstarává hudbu a očividně budeme týrat toho jediného kluka, který tam šel dobrovolně, což taky nikdo z nás zatím ještě nepobral. Takže shrnuto a podtrženo - o zábavu je postaráno. Teď jen dočkat večera a může se vyrazit. 
¨
1 komentář: