7/15/2014

TGIM

 Včerejší večer byl libový. Každičký plán, který uvedeme na stůl (fb wall skupiny 2.B holky - paradox, že už jdem do čtvrťáku), se povede, ale převážně ne tak, jak je původně v plánu. Takže se jedná v podstatě o sportku, nebo lépe řečeno loterii, pokud jde o průběh našich slučáčků. 

Většinou jde vyloženě o holčičí výpady do města (čajka, bazén, volis, chata, silvestr), ale přemýšlely jsme (teda, předhodila jsem na stůl), že bychom nemusely věčně diskriminovat druhé pohlaví a mohli bychom je do našich plánů zapojit taky, abychom vzmocnili kolektiv, pravda pravdoucí, hmm. Teď o tom přemýšlím... a chodí s námi všude s vyjímkou čajky, tak nějak si je tam ani nedokážu představit (hehe). 

A kdybyste věděli, jakou lotrovinu udělali v zdejší čajovně, obracely by se v hrobu i vaše děti! Udělali nový jídelníčky a zdražili veškerý sortiment o 2-10 kč (:D). Pořád to není drahé, ale když už jste na něco zvyklí, tak je trochu těžší přizpůsobit se ke změnám. 
Bylo nás pět, ale postupně holky odešly, takže jsme se z původního výpadu na piknik (z důvodu deště) přemístili do čajovny (náš druhý domov). Skvělých pět hodin polehávání a diskutování o všem možném, klasicky strávený večer s holkami v čajce. Tak zase příště! 

A jen tak mezi námi - zamilovala jsem si klip od Kieszy - Hideaway. Dostala jsem nápad - udělat na něj remake. Ve třídě máme dvě skvělý tanečnice (jo, Lauro a Kačo, myslím vás :*), ale v podstatě všichni s dobrou náladu a odhodláním by se mohli přidat, takže to teď musím všechno zase zorganizovat, najít nějaký spešl plac, dohodnout data a může se natáčet!

Berte v potaz, že se mi do dnešního dne podařilo téměř vše dotáhnout do finále, takže si nemyslete, že tohle jsou jen kecy v kleci, jak to u většiny bývá. :-)

Teď už je ale čas na to nemarnit náš drahocenný prázdninový čas a jít se bav.4 komentáře:

 1. Ale tolik podpory si ani nezasloužím! :)
  Já v čajovně trávila čas v 8. třídě, od té doby jsem tam prakticky ani nepáchla :D ... jestli se ti to podaří zorganizovat, tak jsem maximálně zvědavá! :D

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky :)

  PS: Moc ráda bych tě pozvala na svojí první GIVEAWAY!:)
  http://lovies47.blogspot.cz/2014/06/giveaway-01.html

  OdpovědětVymazat
 3. Prosímtě, co se dynoparku týče, nepřicházíš vůbec o nic, to už si radši projdi 3 ZOO. :D

  OdpovědětVymazat